PDR Yasemin Şahin

yaseminsahin

“ANKSİYETE BOZUKLUKLARININ BETİMLEYİCİ YAKLAŞIM, BİLİŞSEL-DAVRANIŞÇI, DİNAMİK VE VAROLUŞÇULUK AÇISINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ”

Özgeçmiş : Psikolojik Danışman Yasemin Şahin, 2012 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca ”Çocuk ve Ergen Psikoterapisi”, ”Aile Danışmanlığı”, ”Çocuklarda Uygulanan Projektif/Objektif Testler”, ”Zeka ve Kişilik Testleri”, ”İnsan Kaynakları Yönetimi” gibi uzmanlık alanlarında eğitimlerini tamamlamıştır. Aynı zamanda Psikolojik Danışma ve Rehberlik . Psikoloji, Ruh Sağlığı alanlarında sayısız seminer, sempozyum ve eğitimlere katılmıştır. Halen Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde Bütüncül Psikoterapi eğitimine devam etmektedir.
Mezuniyetinin ardından 2012-2014 yılları arasında ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel Denizli Okulları’nda Psikolojik Danışman olarak görev yapmıştır.
2014 yılının Eylül ayında memleketi Alanya’ya dönüş yapmış ve meslek hayatına Alanya’da devam etmeye başlamıştır.
Ocak 2015 tarihinde Yasemin Şahin Eğitim ve Psikolojik Danışma merkezini Alanya’da hizmete açmıştır. Merkezde çocuklara,ergenlere, ailelere ve yetişkinlere psikolojik danışma hizmeti vermektedir.

Name:

PDR Yasemin Şahin

Kurul:

Konuşmacı