Bilim Kurulu

Meliha Tuzgöl Dost, Doç. Dr.

1974 yılında Nevşehir’de doğdu. 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı lisans programından mezun oldu. 1994 – 1998 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı, Afyon Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Afyon Anadolu Öğretmen Lisesi ve Ankara Kaya Bayazıtoğlu Lisesi’nde rehber öğretmen olarak çalıştı. Hacettepe Üniversitesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı’nda, 1998 yılında yüksek lisansını, 2004 yılında doktorasını tamamladı.

Fadime Yurtseven, Uzm. Dr. Psikiyatrist

1963 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1982 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. 1989-1992 yıllarında Bandırma Ana çocuk Sağlığı Aile Planlaması Merkezi’nde, pratisyen hekim olarak mecburi hizmet yaptı. 1992-1995 yıllarında İzmir 14 Notlu Gediz Ana Çocuk Sağlığı Aile Planlaması Merkezi’nde pratisyen hekim olarak çalıştı. 22.09.1995 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim ‘da uzmanlık eğitimine başladı. 23.03.2000 yılında İLK EPİZOD ŞİZOFRENİ VE PSİKOTİK ÖZELLİKLİ MANİDE KLİNİK ÖZELLİKLER: 1 YILLIK İZLEM çalışmasıyla uzmanlık eğitimini tamamladı..

Ayşe Devrim Burçak Masalcı, Uzman PDR, PhD.

1975 Aydın doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Aydın ve Afyon’da tamamladıktan sonra 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldum. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde aynı bölümde yüksek lisans ve doktoramı tamamladım. 2007-2010 yılları arasında Bütüncül Psikoterapi eğitimi, sonrasında hipnoz eğitimi, aile danışmanlığı eğitimi ve EMDR eğitimi aldım. Halen Bilişsel Terapi eğitimine devam etmekteyim. Bireysel terapi çalışmalarının yanı sıra, dönem dönem Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde alanımla ilgili dersler vermekteyim. Evli ve bir çocuk annesiyim

Mert Aytaç, Uzm. Psik. Dan.

MA, Yetişkin Sağlık ve Klinik Psikoloji Uzmanlığı, Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans
Eötvös Loránd Üniversitesi (ELTE), Budapeşte – Macaristan, 2012
BSc, İnsan Davranışı Filolojisi, Psikoloji Bölümü Lisans (BSc)
Eötvös Loránd Üniversitesi (ELTE), Budapeşte – Macaristan, 2009
Psikoloji ve Kriminoloji Bölümü, Tamamlayıcı Dersler

Güney Toprak Şahin, Uz. Dr. Kli. Psk.

1963 yılında Ankara’da doğdum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı oldum. Duyduğum ilgi nedeniyle psikoterapi, hipnoterapi ve aile danışmanlığı eğitimi aldım. Kariyerime bu alanda devam ettim.