Ödül Kurulu

Enes Bülbül, Uzman Psikolog

1Psikoloji lisans ve klinik psikoloji yüksek lisans mezunudur. 2004 yılından beri çeşitli kurumlarda psikoterapist olarak görev yapmaktadır. Hipnoz Derneğinde Hipnoterapi ve hipnozun kullanım alanları üzerine birçok eğitime katılmıştır.

Necla Koçak, Doktor

İlk,orta ve lise eğitimimi Mersin’de tamamladım.üniversite ve 4 yıllık çalışma Diyarbakır’da,sonraki çalışma hayatımı Mersin’de sürdürdüm.Emekli oldum ve Sonra 1,5 yıl Mersin’de Özel bir hemodiyaliz merkezinde çalıştım.Aile hekimliği yapmak üzere İstanbul’a geldim.1,5 yıldır aile hekimliği yapıyorum.

Aslı Aydın Savran, Uzman Doktor

1982 yılında Denizli’de doğan Uzm. Dr. Aslı Aydın SAVRAN , 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2006 ile 2011 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesinde Nöroloji ihtisasımı tamamlamıştır. Mecburi hizmetini 2011-2013 yılları arasında Soma Devlet Hastanesinde gerçekleştirmiştir. 2013-2015 yılları arasında Antalya Özel Medisu Hastanesinde Nöroloji uzmanı olarak çalışmıştır.

Yasemin Solak Çalıkoğlu, Psikolog

İlkokulu Ankara’da, ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2008 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Tülin Balta, Psikolog

1965 Ardahan Göle Doğumluyum. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Ana Bilim Dalından 1987 Yılında mezun oldum. 1988 Yılından itibaren Sağlık Bakanlığında Psikolog olarak çalışmaya başladım…

Kıymet Köybaşı, Uzman Doktor

Bulgaristan’da doğdum. 1978 yılında Türkiye’ye göç ettik. Çorlu Aziz günden İlkokulu, Çorlu lisesi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ni bitirdim. 2003 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile hekimliği ihtisasım bitirdim. 2010 yılında Adli Tıp Kurumun’ dan adli tıp uzmanı olarak Antalya’ ya ta tayin oldum 2011 yılında istifaden ayrılıp İstanbul Bilim ü. Florence Nightingale Ampa Hastane sinde Acil Servis Sorumlusu olarak çalıştım. Ağustos 2012 den bu yana aile hekimi olarak çalışıyorum.

Emine Antmen, Uzman Doktor

1968 Denizli doğumlu, 1991 de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1991-1996 yılları arasında Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezinde pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 1996-2000 yılları arasında Heybeliada Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Göğüs Hastalıkları Uzmanı oldu.

Gülşah Arıkan, Psikolojik Danışman

1984 İzmir Bergama doğumludur. 2002 yılında Bergama Akif Ersezgin Anadolu Lisesi’nden, 2007 yılında Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra İzmir Dikili Özel Ege Özel Eğitim Merkezi’nde Psikolojik Danışman olarak göreve başladı.

Sabri Çakar, Uzman Psikolog

Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (Burslu) bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. Özel Eğitim Gereksinimli Öğrencilere hizmet veren Rehabilitasyon Merkezinde çalışmıştır. Bireysel ve Evlilik Terapileri Eğitim Derneği’nden 464 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitimi alarak Aile Danışmanı ünvanı almıştır. Psikoterapi Enstitüsü tarafından düzenlenen Prof.Dr. Vamık VOLKAN‘ın eğitmen olarak katıldığı Borderline ve Narsisistik Yapılarda Nesne İlişkileri konulu workshop programına katılmıştır.