Kurullar

Sekretarya

Uz. Psk. Gülsen Nevin Aktaşoğlu

Özgeçmiş : 1974 yılınsa Ordu’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimin İstanbul’da tamamladı. 1998 yılında Hacette Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. 2010-2012 yılları arasında Ortaöğretim öğrencilerine Tübitak Proje danışmanlığı yaptı. 2012-2015 yılları arasında Cerrahpaşa Üniversitesi Adli Tıp Anabilim Dalında aldığı Risk Altındaki Çocuklarla Adli Amaçlı Görüşme Teknikleri Eğitimi doğrultusunda Çocuk Büro Amirliğinde psikolog olarak yer aldı.…

Uz. Psk. Yusuf Ülker, Uz. Psk.

Uzm. Psk. Yusuf ÜLKER 1981 yılında Kars’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimin Kocaeli Gebze’de tamamladı. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik  Bölümünü bitirdi. Eğitim kurumlarında Rehber ve Danışmanlık görevleri yapmıştır. 2004 yılı itibari ile çeşitli kurum ve kuruluşlarda psikolojik danışman ve psikoterapist olarak görev yapmaktadır. Psikososyal Müdahale eğitimi, Aile Danışmanlığı Psikolojik Debriefing”…

Uz. Psk. Hemş. Özge Kapısız, Psikiyatri Hemşiresi

Özgeçmiş : 1984 yılında Kocaeli’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimin Kocaeli’de tamamladı. 2007 yılında Sakarya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü’nü bitirdi. 2008-2011 yılları arasında Düzce Üniversitesi’nde Psikiyatri Hemşireliği Yüksek Lisansı’nı tamamladı. 2012-2016 yılları arasında Psikoterapi Enstitüsünden 4 yıl süren 11.Bütüncül Psikoterapi Eğitim programını tamamladı. Bütünleştirilmiş İlişkisel Grup Şema Teorisi (Judith Schornholtz-Read, EdD) (2017),…

Uz. Psk. Bilge Demirtaş, Uz. Psk.

İletişim Bilgileri:                         Telefon: 0505 5418420                         E-posta: demirtasbilge@yahoo.com Kişisel Bilgi:                           Doğum Tarihi ve Yeri:1978/ISPARTA Eğitimi:           2014-2016       Yüksek Lisans- İstanbul Esenyurt Üniversitesi Sosyal                                                         Bilimler Enstitüsü. Klinik Psikoloji                           2004-2008       Yüksek Lisans-S.Demirel Üniv.Sosyal Bilimler                                                                    Ens. Sosyoloji                          2006-2007       Masaryk…

Yasemin Tüzemen, Psikolojik Danışman

Yasemin Tüzemen 2007-2011 yıları arasında İstanbul Üniversitesi PDR bölümünde okumuştur. Öğrencilik yıllarından bu yana çeşitli kurum ve kuruluşlarda gönüllü olarak çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde vb çalışmalarda faal olarak görev almıştır. 2 seneden uzun süre çocuk psikolojisi alanında uzman pedagoglardan süpervizyon almış ve yanlarında uzun dönemli staj yapma imkânına sahip olmuştur. Oyun terapisi, aile terapisi, okul psikolojik danışmanlarına koçluk ve mentörlük yetkinlikleri, etkili sunum teknikleri, hipnoz ve bütüncül psikoterapi eğitimleri almıştır.

Hasan Demir, Uzman Psikolojik Danışman

İlk ve orta öğrenimimi Konya de tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi DTCF felsefe bölümünü kazanmıştır. 2002 yılında Ankara Üniversitesinden İstanbul Üniversitesi geçiş yapıp Psikolojik Danışmanlık alanında lisans eğitimini tamamlamıştır. Master eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı psikoloji alanında çocuklarda öfke çalışmasıyla 2010 yılında tamamlamıştır. Eğitim kurumlarında uzman danışmanlık, psikoloji yayınlarında danışmanlık, özel eğitim kurumlarında danışman olarak çalışmalar yapmıştır. Bireysel Psikoterapi, Yetişkin, Çocuk ve Ergen Terapisi, Farklı gelişen çocuklar ve Travma alanlarında birçok eğitim alan Hasan Demir, Psikoterapi çalışmalarına İstanbul da devam etmektedir.

Nilüfer Önder Sanatçı, Psikolog

1985 istanbul doğumluyum. 2007’de İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra 2013 yılında ”iş hayatında iletişimin Önemi”adlı proje ödevi ile İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ”Kariyer Danışmanlığı” bölümünde yüksek lisansını tamamladım. Neslihan ZABCI tarafından Projektif testler derneğinin verdiği Rorschach Çocuk Mürekkep Testi Eğitimini aldım. Davranış Bilimleri Ensititüsü EMDR terapisi eğitimini bitirdim. Özel eğitim alanında zihinsel engelli ve otistik çocuklarla üniversite öğrenimi sırasında başladığı terapi çalışmalarına mezun olduktan sonra ailelere bireysel danışmanlık hizmeti ve konferanslar vererek devam ettim. 2009 yılında adalet bakanlığında, mahkumlara bireysel danışmanlık hizmeti vermiş, mahkumların nasıl rehabilite edilmesi ve nerelerde bulundurulmasına dair programlamaların oluşturulması, personel ve mahkumlar için organizasyonlar ve seminerler hazırlanması görevinde bulundum.

Büşra Tatari Çelik, Uzm. Psk.

2007’de Lise eğitimini birincilikle tamamladım. Aynı sene girdiğim Kocaeli Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2011 yılında mezun oldum. Akabinde İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programını tamamladım. Aynı zamanda Psikoterapi Enstitüsünde 1080 saat Bütüncül Psikoterapi eğitimi almış, 120 saat Tıbbi Hipnoz Eğitiminin yanı sıra 100 saat Aile Danışmanlığı eğitimi, L.Greenberg’ten Duygu Odaklı Terapi, Cised’den Cinsel terapi eğitimi ve Davranış Bilimleri Enstitüsünden EMDR eğitimi aldım. Ayrıca Yakın Doğu üniversitesinde klinik psikoloji master programına devam etmekteyim.

Semiha Tufan, Uzm. Dr. Psikiyatrist

Psikoterapiler alanında eğitimleri ve çalışmaları olup, psikoanalitik psikoterapiler Bilişsel davranışçı terapiler aile danışmanlığı, cinsel işlev bozuklukları uzmanıdır. Masterson ve Duygu odaklı bireysel terapi, çocuk testleri uygulayıcılığı eğitimleri ve süper vizyonlarını tamamlamış …

Reyhan Nuray Duman, Uzman Psikolog

1987 Ankara doğumlu, uzman Psikolog/ Psikoterapist Reyhan Nuray Duman 2009 yılında Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 94/100 akademik ortalama ile bölüm birincisi olarak bitirmiştir. Lisans eğitimi süresince birçok kez üstün onur ve onur belgeleri almaya hak kazanmıştır.

Bilim Kurulu

Güney Toprak Şahin, Uz. Dr. Kli. Psk.

1963 yılında Ankara’da doğdum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim. Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı oldum. Duyduğum ilgi nedeniyle psikoterapi, hipnoterapi ve aile danışmanlığı eğitimi aldım. Kariyerime bu alanda devam ettim.

Mert Aytaç, Uzm. Psik. Dan.

MA, Yetişkin Sağlık ve Klinik Psikoloji Uzmanlığı, Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans
Eötvös Loránd Üniversitesi (ELTE), Budapeşte – Macaristan, 2012
BSc, İnsan Davranışı Filolojisi, Psikoloji Bölümü Lisans (BSc)
Eötvös Loránd Üniversitesi (ELTE), Budapeşte – Macaristan, 2009
Psikoloji ve Kriminoloji Bölümü, Tamamlayıcı Dersler

Ayşe Devrim Burçak Masalcı, Uzman PDR, PhD.

1975 Aydın doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi Aydın ve Afyon’da tamamladıktan sonra 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldum. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde aynı bölümde yüksek lisans ve doktoramı tamamladım. 2007-2010 yılları arasında Bütüncül Psikoterapi eğitimi, sonrasında hipnoz eğitimi, aile danışmanlığı eğitimi ve EMDR eğitimi aldım. Halen Bilişsel Terapi eğitimine devam etmekteyim. Bireysel terapi çalışmalarının yanı sıra, dönem dönem Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde alanımla ilgili dersler vermekteyim. Evli ve bir çocuk annesiyim

Fadime Yurtseven, Uzm. Dr. Psikiyatrist

1963 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1982 yılında girdiği Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1989 yılında mezun oldu. 1989-1992 yıllarında Bandırma Ana çocuk Sağlığı Aile Planlaması Merkezi’nde, pratisyen hekim olarak mecburi hizmet yaptı. 1992-1995 yıllarında İzmir 14 Notlu Gediz Ana Çocuk Sağlığı Aile Planlaması Merkezi’nde pratisyen hekim olarak çalıştı. 22.09.1995 yılında Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim ‘da uzmanlık eğitimine başladı. 23.03.2000 yılında İLK EPİZOD ŞİZOFRENİ VE PSİKOTİK ÖZELLİKLİ MANİDE KLİNİK ÖZELLİKLER: 1 YILLIK İZLEM çalışmasıyla uzmanlık eğitimini tamamladı..

Meliha Tuzgöl Dost, Doç. Dr.

1974 yılında Nevşehir’de doğdu. 1994 yılında Hacettepe Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı lisans programından mezun oldu. 1994 – 1998 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığı, Afyon Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Afyon Anadolu Öğretmen Lisesi ve Ankara Kaya Bayazıtoğlu Lisesi’nde rehber öğretmen olarak çalıştı. Hacettepe Üniversitesi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalı’nda, 1998 yılında yüksek lisansını, 2004 yılında doktorasını tamamladı.

Poster Değerlendirme Kurulu

Emrah Ergin, Doktor

İlk ve orta öğretimimi Karabük’te tamamladım. Üniversite eğitimimi Antalya’da sürdürdüm. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldum. 6 yıl Cizre’de, 2 yıl Çankırı’da sağlık ocağı hekimliği, aile hekimliği ve ambulans komuta kontrol merkezi hekimliği yaptıktan sonra devlet memurluğu görevimden ayrılarak İstanbul’a yerleştim.

Pelin Aksu Barkın, Uzman Psikolog

1981 yılında dünyaya geldim. İlk ve ortaöğretimimi Antalya’da, lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehber Öğretmenlik bölümünde, yüksek lisans eğitimimi Klinik Psikoloji alanında tamamladım. 2003 yılından itibaten psikolojik danışman, psikoterapist ve eğitmen olarak farklı kurumlarda görev aldım.Koçluk ve mentorluk, yaratıcı drama, bütüncül psikoterapi, hipnoz, rüya analizi, travmaya müdahale eğitimlerinin yanı sıra pek çok workshop ve seminere katıldım. Meslek yaşantımda çocukluk ve ergenlik dönemindeki bireylere, ailelere, eğitimcilere hizmet verdim. Eğitimlerime ve psikoterapi çalışmalarıma İstanbul’da devam etmekteyim.

Psk. Dan. Sueda Özcan Ceran

İş hayatına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Aile Sağlığı Merkezi’nde eğitimci ve yetişkin psikoloğu olarak başlamış, kurumsal bir telekomunikasyon firmasında insan kaynakları ve finans departmanlarında çeşitli çalışmalar yapmış, anaokulundan üniversiteye kadar birçok farklı yaş grubundaki öğrenci ve velilerine psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri sunmuştur.

Fatih Usta

Fatih Usta, Dr. Artvin’de doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, yüksek lisansa eğitimini Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde 2013 yılında başladığı doktora eğitimi 2017 yılında tamamlamıştır. 2008 yılından itibaren çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde, okulların rehberlik servislerinde ve yuvalarda çalıştı. Halen psikolojik…

Ödül Kurulu

Sabri Çakar, Uzman Psikolog

Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (Burslu) bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. Özel Eğitim Gereksinimli Öğrencilere hizmet veren Rehabilitasyon Merkezinde çalışmıştır. Bireysel ve Evlilik Terapileri Eğitim Derneği’nden 464 saatlik Aile Danışmanlığı Eğitimi alarak Aile Danışmanı ünvanı almıştır. Psikoterapi Enstitüsü tarafından düzenlenen Prof.Dr. Vamık VOLKAN‘ın eğitmen olarak katıldığı Borderline ve Narsisistik Yapılarda Nesne İlişkileri konulu workshop programına katılmıştır.

Gülşah Arıkan, Psikolojik Danışman

1984 İzmir Bergama doğumludur. 2002 yılında Bergama Akif Ersezgin Anadolu Lisesi’nden, 2007 yılında Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu. Mezun olduktan sonra İzmir Dikili Özel Ege Özel Eğitim Merkezi’nde Psikolojik Danışman olarak göreve başladı.

Emine Antmen, Uzman Doktor

1968 Denizli doğumlu, 1991 de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1991-1996 yılları arasında Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Merkezinde pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra 1996-2000 yılları arasında Heybeliada Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Merkezinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak Göğüs Hastalıkları Uzmanı oldu.

Kıymet Köybaşı, Uzman Doktor

Bulgaristan’da doğdum. 1978 yılında Türkiye’ye göç ettik. Çorlu Aziz günden İlkokulu, Çorlu lisesi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ‘ni bitirdim. 2003 yılında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile hekimliği ihtisasım bitirdim. 2010 yılında Adli Tıp Kurumun’ dan adli tıp uzmanı olarak Antalya’ ya ta tayin oldum 2011 yılında istifaden ayrılıp İstanbul Bilim ü. Florence Nightingale Ampa Hastane sinde Acil Servis Sorumlusu olarak çalıştım. Ağustos 2012 den bu yana aile hekimi olarak çalışıyorum.

Tülin Balta, Psikolog

1965 Ardahan Göle Doğumluyum. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Psikoloji Ana Bilim Dalından 1987 Yılında mezun oldum. 1988 Yılından itibaren Sağlık Bakanlığında Psikolog olarak çalışmaya başladım…

Yasemin Solak Çalıkoğlu, Psikolog

İlkokulu Ankara’da, ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2008 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu.

Aslı Aydın Savran, Uzman Doktor

1982 yılında Denizli’de doğan Uzm. Dr. Aslı Aydın SAVRAN , 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 2006 ile 2011 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesinde Nöroloji ihtisasımı tamamlamıştır. Mecburi hizmetini 2011-2013 yılları arasında Soma Devlet Hastanesinde gerçekleştirmiştir. 2013-2015 yılları arasında Antalya Özel Medisu Hastanesinde Nöroloji uzmanı olarak çalışmıştır.

Necla Koçak, Doktor

İlk,orta ve lise eğitimimi Mersin’de tamamladım.üniversite ve 4 yıllık çalışma Diyarbakır’da,sonraki çalışma hayatımı Mersin’de sürdürdüm.Emekli oldum ve Sonra 1,5 yıl Mersin’de Özel bir hemodiyaliz merkezinde çalıştım.Aile hekimliği yapmak üzere İstanbul’a geldim.1,5 yıldır aile hekimliği yapıyorum.

Enes Bülbül, Uzman Psikolog

1Psikoloji lisans ve klinik psikoloji yüksek lisans mezunudur. 2004 yılından beri çeşitli kurumlarda psikoterapist olarak görev yapmaktadır. Hipnoz Derneğinde Hipnoterapi ve hipnozun kullanım alanları üzerine birçok eğitime katılmıştır.

Sosyal Etkinlikler Kurulu

Yasemin Şahin, Psikololojik Danışman

Özgeçmiş : Psikolojik Danışman Yasemin Şahin, 2012 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca ”Çocuk ve Ergen Psikoterapisi”, ”Aile Danışmanlığı”, ”Çocuklarda Uygulanan Projektif/Objektif Testler”, ”Zeka ve Kişilik Testleri”, ”İnsan Kaynakları Yönetimi” gibi uzmanlık alanlarında eğitimlerini tamamlamıştır. Aynı zamanda Psikolojik Danışma ve Rehberlik . Psikoloji, Ruh Sağlığı alanlarında sayısız seminer,…

Beria Toptaş, Uzman Psikolojik Danışman

1998 yılında İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik lisans programından, 2010 yılında da İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programından mezun oldum. Çeşitli seviyelerdeki eğitim kurumlarında Psikolojik Danışman olarak çalıştım. Bu süreçte çocuk, ergen ve ailelerle çalışmalar yaptım. Öğrenciliğimden itibaren meslek alanımla ilgili çeşitli radyo programlarına katıldım ve programcılık deneyimim oldu. Halen aileler, çocuklar, gençler ve yetişkinlerle çalışmalarıma Bütüncül Psikoterapi bağlamında devam etmekteyim.

Gülcem Yıldırım, Uzman Psikolojik Danışman

1988 doğumlu, Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Gülcem Yıldırım 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde lisansını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince birçok kez üstün onur ve onur belgeleri almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitiminin hemen ardından 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Yüksek lisansını 2012 yılında başarı ile tamamlayarak uzman psikolojik danışman ünvanını almıştır. Yüksek lisans eğitiminin ardından farklı kurumlarda psikolog olarak çalışmış ergen ve yetişkinlere bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Elif Baybuğa, Uzman Psikolog

1995 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden Psikolog unvanıyla mezun olmuştur. Yüksek Lisansını Yeditepe Üniversitesinde tamamlamıştır. İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nden grup eğitimleri almış ve Marmara Üniversitesi’nde grup terapileri yapmıştır. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Dışavurumcu Tekniklerle Terapi, Ergen Psikolojisi ve Yaklaşımları, Çocuk Psikodraması, Bireysel Psikodrama, Bilişsel ve Davranışçı Psikoterapi, Krize Müdahale ve Travma ile Başa Çıkma Yöntemleri, Aile Danışmanlığı ve Aile Mitleri, Depresyon, Sınav Kaygısı, Davranış Bozuklarında Terapi, Grup Terapisi Teknikleri ve Dinamikleri, Öfke Kontrolü, Çatışma Çözme ve Arabuluculuk, Eylem Araştırması, Problemli İnternet Kullanımı ve Teknoloji Bağımlılığı vb. konularında bireysel ve grup terapisi yapmaktadır.

Gökhan Arıkan, Psikolojik Danışman

1982 Denizli doğumluyum. 1999 yılında İzmir Şemikler Lisesinden, 2004 yılında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra 1 sene Özel Dershanede Rehber Öğretmen olarak görev yaptım. Daha sonra 6 yıl Zonguldak ili Perşembe Lisesinde görev yaptıktan sonra, 2010 yılında Manisa Soma´ya atandım. Soma´da sırasıyla Linyit Anadolu Lisesi ve Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde görev yaptım. 2015 yılı Haziran ayında ise Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezinde görevlendirme ile Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamış bulunmaktayım.
Evliyim ve 1 kız çocuğu babasıyım.

Hande Çelik Mehmetoğlu, Uzman Doktor

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 1977 yılı Temmuz ayında doğdum.2002 yılında evlendim 2006 ve 2011 yıllarında çocuklarımı dünyaya getirdim. İlk, orta ve lise öğrenimimi Bandırma da tamamladım. 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ne başladım 2001 yılında tıp eğitimimi bitirdim.

Uluslarası Bağlantı Komitesi ve Sekreteryası

Menekşe Arık, Mütercim

Boğaziçi Üniversitesi Mütercim- Tercümanlık Bölümü mezunu. 2000 yılından beri Psikoterapi Enstitüsü bünyesinde çevirmen, editör, mütercim olarak çalışmaktadır.

Muhasebe ve Teknik Ekip

Serkan Aktaş, İdari İşler

Serkan Aktaş Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi ile ilgili her türlü teknik ve idari konu için irtibat kuracağınız elemandır. Tel: 0212 243 2397 

Ömer Bilgiç, İdari İşler - Şef

Ömer Bilgiç 1. Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi ile ilgili her türlü teknik ve idari konu için irtibat kuracağınız personelimizdir. Tel:02626536699/147  Cep:05322674794

Beyhan Olgun

Beyhan Olgun Ulusal Bütüncül Psikoterapi Kongresi ile ilgili her türlü maddi konu için irtibat kuracağınız elemandır. Tel:02626536699/111 Cep:05322674794