Sosyal Etkinlikler Kurulu

Yasemin Şahin, Psikololojik Danışman

Özgeçmiş : Psikolojik Danışman Yasemin Şahin, 2012 yılında Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi boyunca ”Çocuk ve Ergen Psikoterapisi”, ”Aile Danışmanlığı”, ”Çocuklarda Uygulanan Projektif/Objektif Testler”, ”Zeka ve Kişilik Testleri”, ”İnsan Kaynakları Yönetimi” gibi uzmanlık alanlarında eğitimlerini tamamlamıştır. Aynı zamanda Psikolojik Danışma ve Rehberlik . Psikoloji, Ruh Sağlığı alanlarında sayısız seminer,…

Beria Toptaş, Uzman Psikolojik Danışman

1998 yılında İnönü Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik lisans programından, 2010 yılında da İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans programından mezun oldum. Çeşitli seviyelerdeki eğitim kurumlarında Psikolojik Danışman olarak çalıştım. Bu süreçte çocuk, ergen ve ailelerle çalışmalar yaptım. Öğrenciliğimden itibaren meslek alanımla ilgili çeşitli radyo programlarına katıldım ve programcılık deneyimim oldu. Halen aileler, çocuklar, gençler ve yetişkinlerle çalışmalarıma Bütüncül Psikoterapi bağlamında devam etmekteyim.

Gülcem Yıldırım, Uzman Psikolojik Danışman

1988 doğumlu, Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Gülcem Yıldırım 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde lisansını tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince birçok kez üstün onur ve onur belgeleri almaya hak kazanmıştır. Lisans eğitiminin hemen ardından 2010 yılında Selçuk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Yüksek lisansını 2012 yılında başarı ile tamamlayarak uzman psikolojik danışman ünvanını almıştır. Yüksek lisans eğitiminin ardından farklı kurumlarda psikolog olarak çalışmış ergen ve yetişkinlere bireysel danışmanlık ve aile danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Elif Baybuğa, Uzman Psikolog

1995 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden Psikolog unvanıyla mezun olmuştur. Yüksek Lisansını Yeditepe Üniversitesinde tamamlamıştır. İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nden grup eğitimleri almış ve Marmara Üniversitesi’nde grup terapileri yapmıştır. Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, Dışavurumcu Tekniklerle Terapi, Ergen Psikolojisi ve Yaklaşımları, Çocuk Psikodraması, Bireysel Psikodrama, Bilişsel ve Davranışçı Psikoterapi, Krize Müdahale ve Travma ile Başa Çıkma Yöntemleri, Aile Danışmanlığı ve Aile Mitleri, Depresyon, Sınav Kaygısı, Davranış Bozuklarında Terapi, Grup Terapisi Teknikleri ve Dinamikleri, Öfke Kontrolü, Çatışma Çözme ve Arabuluculuk, Eylem Araştırması, Problemli İnternet Kullanımı ve Teknoloji Bağımlılığı vb. konularında bireysel ve grup terapisi yapmaktadır.

Gökhan Arıkan, Psikolojik Danışman

1982 Denizli doğumluyum. 1999 yılında İzmir Şemikler Lisesinden, 2004 yılında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra 1 sene Özel Dershanede Rehber Öğretmen olarak görev yaptım. Daha sonra 6 yıl Zonguldak ili Perşembe Lisesinde görev yaptıktan sonra, 2010 yılında Manisa Soma´ya atandım. Soma´da sırasıyla Linyit Anadolu Lisesi ve Rıfat Dağdelen Anadolu Lisesinde görev yaptım. 2015 yılı Haziran ayında ise Soma Rehberlik ve Araştırma Merkezinde görevlendirme ile Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamış bulunmaktayım.
Evliyim ve 1 kız çocuğu babasıyım.

Hande Çelik Mehmetoğlu, Uzman Doktor

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde 1977 yılı Temmuz ayında doğdum.2002 yılında evlendim 2006 ve 2011 yıllarında çocuklarımı dünyaya getirdim. İlk, orta ve lise öğrenimimi Bandırma da tamamladım. 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ ne başladım 2001 yılında tıp eğitimimi bitirdim.