Poster Değerlendirme Kurulu

Emrah Ergin, Doktor

İlk ve orta öğretimimi Karabük’te tamamladım. Üniversite eğitimimi Antalya’da sürdürdüm. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldum. 6 yıl Cizre’de, 2 yıl Çankırı’da sağlık ocağı hekimliği, aile hekimliği ve ambulans komuta kontrol merkezi hekimliği yaptıktan sonra devlet memurluğu görevimden ayrılarak İstanbul’a yerleştim.

Pelin Aksu Barkın, Uzman Psikolog

1981 yılında dünyaya geldim. İlk ve ortaöğretimimi Antalya’da, lisans eğitimimi Psikolojik Danışmanlık ve Rehber Öğretmenlik bölümünde, yüksek lisans eğitimimi Klinik Psikoloji alanında tamamladım. 2003 yılından itibaten psikolojik danışman, psikoterapist ve eğitmen olarak farklı kurumlarda görev aldım.Koçluk ve mentorluk, yaratıcı drama, bütüncül psikoterapi, hipnoz, rüya analizi, travmaya müdahale eğitimlerinin yanı sıra pek çok workshop ve seminere katıldım. Meslek yaşantımda çocukluk ve ergenlik dönemindeki bireylere, ailelere, eğitimcilere hizmet verdim. Eğitimlerime ve psikoterapi çalışmalarıma İstanbul’da devam etmekteyim.

Psk. Dan. Sueda Özcan Ceran

İş hayatına İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kadın Aile Sağlığı Merkezi’nde eğitimci ve yetişkin psikoloğu olarak başlamış, kurumsal bir telekomunikasyon firmasında insan kaynakları ve finans departmanlarında çeşitli çalışmalar yapmış, anaokulundan üniversiteye kadar birçok farklı yaş grubundaki öğrenci ve velilerine psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri sunmuştur.

Fatih Usta

Fatih Usta, Dr. Artvin’de doğdu. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde, yüksek lisansa eğitimini Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde 2013 yılında başladığı doktora eğitimi 2017 yılında tamamlamıştır. 2008 yılından itibaren çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde, okulların rehberlik servislerinde ve yuvalarda çalıştı. Halen psikolojik…